O nas

Witamy na naszej stronie. Znajdziecie tu ciekawe artykuły, opisy odcinków, recenzje i ciekawostki dotyczące serialu. Z naszego serwisu dowiecie się wszystkiego o „Kiepskich”, postaciach , aktorach, a także o tym co aktualnie dzieje się na planie zdjęciowym naszego ukochanego serialu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz największego Forum Fanów serialu. Redakcja Kiepscy.org.pl

Fenomen piątego sezonu

Wielu fanów „Świata według Kiepskich” uważa, iż najlepszym sezonem w historii serialu był sezon piąty, na który składają się odcinki 203-244. Postarajmy więc wejść w klimat tamtych odcinków i spróbujmy poszukać kluczy świetności owego okresu.

Edzio listonosz

Edzio – sympatyczny listonosz, który roznosi w kamienicy Kiepskich pocztę, a przy okazji zbiera i przekazuje najnowsze informacje i plotki z osiedla Kosmonautów. Najbardziej znany jest ze swoich rymowanych wierszyków, które potrafi ułożyć na każdą okazję w mgnieniu oka. Prawie zawsze, gdy się pojawia, komentuje w ten charakterystyczny sposób aktualną sytuację lub problemy mieszkańców. Mimo … Czytaj dalej Edzio listonosz

001 Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik!

Babka zasnęła przed telewizorem, który stanął w płomieniach. Po udanej akcji gaśniczej Ferdka i jego syna okazało się, że telewizor „Rubin” został kompletnie zniszczony. Żeby tego nie było dosyć, do mieszkania kiepskich wbiega przestępca, który bierze całą rodzinę za zakładników. Ferdynand staje w obronie rodziny i pokonuje złoczyńcę. Dzięki temu trafia do prasy i telewizji. … Czytaj dalej 001 Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik!

Przed nami 22. sezon, a w nim…

Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych dwunastu odcinków „Świata według Kiepskich”. Główna obsada pozostaje bez zmian, natomiast wiadomo już jakie nowe perypetie czekają mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 i ich znajomych.