PODSUMOWANIE 11 SEZONU

Sezon 11. to 15 kolejnych odcinków serialu (323-337) emitowanych premierowo wiosną 2010r. W tym sezonie m.in. sąsiedzi założyli zespół jazzowy, Ferdek zastanawiał się czego symbolem jest zając wielkanocny, a Paździoch popadł w paranoję lękową na tle zbliżającego się końca świata. Ciekawostką jest to, że ta seria jako jedyna zawiera 4 odcinki, które przeznaczone są dla … Czytaj dalej PODSUMOWANIE 11 SEZONU

447 Taka piosenka

Ferdek słyszy jak Paździochowie śpiewają sobie romantyczną piosenkę. Halina nie dowierza mężowi twierdząc, że ich sąsiedzi nie darzą siebie sympatią. Wkrótce Kiepscy są świadkami dziwnej sytuacji – Helena chce zabić Mariana. Jednak zamiast odgłosów morderstwa słyszą romantyczny śpiew Paździochów.

446 Głupi Piotruś

Pewnej nocy Halina i Ferdek zauważają, że w ich salonie ktoś jest. Okazuje się, iż gościem jest Krzysztof Sobczak, redaktor telewizyjny. Proponuje on Kiepskim występ artystyczny. Wkrótce jednak wychodzi na jaw, iż człowiek ten wcale nie jest tym, za kogo się podaje, a jedynie udaje pewne osoby.

445 Poltergeist

Halina ma problemy z zaśnięciem. Wszystko z powodu koszmarów, które ją męczą. We śnie ukazują jej się dwie demoniczne bliźniaczki, które naprowadzają ją na trop zbrodni, która miała miejsce wiele lat temu w mieszkaniu Kiepskich. Halina postanawia rozwiązać tą zagadkę.

Mariolka Kiepska

Mariola Kiepska – córka Ferdynanda i Haliny Kiepskich, siostra Waldemara. Jest bezrobotna, bo podobnie jak jej ojciec wychodzi z założenia, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jej wykształceniem. Swoim młodzieżowym zachowaniem denerwuje ojca, który nie może znaleźć z nią wspólnego języka. Często nie rozumie dorosłych i wypowiada słowa „Dżizys Krajst” Jej … Czytaj dalej Mariolka Kiepska