„Scenariusze, greenboxy, podteksty, Jolaśka” czyli co zniszczyło serial

Tym razem moje osobiste przemyślenia na temat nowych odcinków: Za co nie lubię nowych odcinków… „Od kilku lat istnieje wyraźny podział serialu na 2 okresy: pierwszy za reżyserii Okiła Khamidova, drugi za reżyserii Patricka Yoki. Wielu, jeśli nie większość fanów twierdzi, że ten pierwszy okres jest zdecydowanie lepszy niż drugi, ja również się do nich … Czytaj dalej „Scenariusze, greenboxy, podteksty, Jolaśka” czyli co zniszczyło serial

PODSUMOWANIE 21 SEZONU

Dwanaście odcinków 21. sezonu premierowo zostało wyemitowanych w Polsacie wiosną 2015 r. Podstawową cechą odróżniającą go od poprzednich jest ograniczenie występów Jolasi i Waldka, a także powrót do „korzeni” czyli nowe biznesy Ferdka, jak magiel czy przedszkole. W ani jednym odcinku tej serii nie pojawiły się charakterystyczne dźwięki podczas przejść scen. Warto również zauważyć, że … Czytaj dalej PODSUMOWANIE 21 SEZONU

468 Ping Pong

Kiepski i Paździoch stwierdzają, że ich wzajemne relacje są nudne. Postanawiają znaleźć kogoś trzeciego dla urozmaicenia ich rozmów i życia. Wybór pada na Boczka. Ta decyzja nie okazuje się trafiona. Sąsiedzi szukają więc innej osoby, która może ożywić ich relacje.

„Na co komu dwie Heleny Paździoch…”

W tym dziale co jakiś będą pojawiać się opinie i odczucia Fanów dotyczące różnych kwestii związanych z serialem. Co lubią, czego lubią, co ich irytuje, a co powoduje, że to akurat „Kiepscy” są ci najlepsi. Oto co Pabfer sądzi na temat postaci, które jego zdaniem nie pasują do serialu: Bohaterowie niepasujący do serialu „W latach … Czytaj dalej „Na co komu dwie Heleny Paździoch…”

467 Powrót Kopcińskiego

Pewnego dnia Halina przynosi Ferdkowi przykrą informację – zmarł Tadeusz Kopciński, samotny starszy mężczyzna mieszkający na ich osiedlu. Kiepscy wybierają się na pogrzeb. Po skończonej uroczystości Ferdek zauważa zmarłego, całego i zdrowego, na podwórku. Emeryt tłumaczy, że zmarł, ale z niewiadomych mu przyczyn ciągle żyje. Ferdek postanawia rozwiązać tą zagadkę.

466 Bliżej człowieka

Prezes Kozłowski startuje z kampanią wyborczą. Stara się być jak najbliżej swoich wyborców. Równocześnie konkurent polityczny prezesa, poseł Kurczynoga, także zaczyna swoją kampanię. Rozpoczyna się coraz bardziej natarczywa walka o wyborców i ich głosy.

Fryzury Jolanty K.

Mam koleżankę, świetna laska, po studiach, blondyna. Wyznaje kult fryzur Jolaśki Kiepskiej. Biega wciąż po sklepach , szukając odpowiednich dodatków by tak jak tamta upstrzyć  sobie surrealistycznego koka jakąś plastikową kokardą na baterię bądź tandetnym misiem polarnym. Żałosne? No może niekoniecznie. Kreatywne? Już lepiej, ale nie do końca bo z tą kreatywnością to jakoś na … Czytaj dalej Fryzury Jolanty K.

Kiepscy w TV 27.04.-10.05.15

Poniedziałek, 27.04.2015r. POLSAT 19:30, odc. 247 „Niszczyciel” POLSAT 2 13:35, odc. 36 „Doktor Śledzik i mister Zgredzik” 14:05, odc. 37 „Powóz zajechał” 22:50, odc. 165 „Nieznośna letkość bytu” ATM ROZRYWKA 16:00, odc. 255 „Cząstki elementarne” 16:30, odc. 256 „Marsz” 22:00, odc. 5 „Kiepski film” 22:30, odc. 6 „Umcia, umcia”

464 Piszczyk

Ferdek od dłuższego czasu słyszy dziwne piszczenie w ścianie. Rodzina i sąsiedzi uważają, że zwariował, ponieważ nikt z nich nie słyszy żadnych podejrzanych dźwięków. Jedynie prezes Kozłowski podchodzi do sprawy bardzo poważnie i wraz z Kiepskim postanawia rozwiązać tą zagadkę.