O nas

Witamy na naszej stronie. Znajdziecie tu ciekawe artykuły, opisy odcinków, recenzje i ciekawostki dotyczące serialu. Z naszego serwisu dowiecie się wszystkiego o „Kiepskich”, postaciach , aktorach, a także o tym co aktualnie dzieje się na planie zdjęciowym naszego ukochanego serialu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz największego Forum Fanów serialu. Redakcja Kiepscy.org.pl

480 Ptaki ciernistych krzewów

W parafii na osiedlu Kosmonautów poszukiwany jest kościelny. Swoją kandydaturę zgłasza Paździoch. Ferdek jest zbulwersowany tym faktem i postanawia razem z Boczkiem zrobić wszystko, aby sąsiad nie zdobył tej posady. Ich działania przynoszą zamierzony skutek. Z czasem okazuje się, że również Arnold ma ochotę na pełnienie funkcji kościelnego. Także Halina namawia Ferdka, aby startował do … Czytaj dalej 480 Ptaki ciernistych krzewów

„Halina Kiepska – wczoraj, dziś i jutro…”

Halina Kiepska – to właśnie o niej Loolka5 postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami: „Halina Kiepska (Kopeć) – postać fikcyjna z sitcomu „Świat według Kiepskich”. Kiedyś miła, przyjemna kobieta, która kochała swojego męża Ferdynanda Kiepskiego oraz całą swoją rodzinę a teraz niemiła, zgryźliwa oraz prymitywna osoba, która wyśmiewa się z Ferdka, z każdych jego sukcesów. Co … Czytaj dalej „Halina Kiepska – wczoraj, dziś i jutro…”

479 Wyjadacz

Boczek zastępuje Malinowską na stanowisku sprzedawcy w osiedlowym sklepie. Ferdek jest tym oburzony i z czasem okazuje się, że ma ku temu prawdziwe powody. Boczek wyjada bowiem ze sklepu jedzenie oraz oszukuje przy sprzedawaniu produktów. Kiepski postanawia interweniować.

478 Tajfun

Od dłuższego czasu we Wrocławiu panują gigantyczne upały. Mieszkańcy kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 są wyczerpani – nie mogą już wytrzymać takiej aury. Postanawiają pomodlić się w kościele o deszcz. Efekt jednak nieco przerasta ich oczekiwania, dochodzi bowiem do powodzi. Po niej następują ogromne mrozy… Anomalia pogodowe podobają się jedynie Arnoldowi Boczkowi.

476 Dinozaur

Wychodzi na jaw, że Arnold Boczek jest posiadaczem zęba należącego do prehistorycznego dinozaura. Ferdek postanawia wyłudzić od niego to znalezisko, a następnie pokazuje je Paździochowi. Okazuje się, że Boczek posiada więcej takich kości. Marian z Ferdkiem postanawiają zdobyć od niego cały szkielet, a następnie go sprzedać.