459 Szalona lokomotywa

Pewnego dnia Ferdka odwiedza prezes Kozłowski. Mówi mu, że kamienica przy Ćwiartki 3/4 należy do kolei państwowych i wkrótce powstanie tu dworzec. Mieszkańcy będą musieli opuścić swoje lokale. Rozpoczyna się dyskusja, gdzie najlepiej będzie im się przeprowadzić.

458 Baba Jaga

Pewnego dnia Ferdynand Kiepski dochodzi do wniosku, że jego żona zachowuje się jak czarownica. Ze swoich podejrzeń zwierza się Paździochowi. Okazuje, że sąsiad ma podobne zdanie co do swojej żony. Obaj panowie po pewnym czasie zauważają też, że ich drugie połówki zaczynają praktykować czarną magię.

457 Ja to załatwię

Prezes Kozłowski pomaga rodzinie Kiepskich w znalezieniu pracy dla Waldka. Wkrótce załatwia pracę również Marioli. Oferuje także Kiepskim swoją pomoc w niemal każdej ważniejszej potrzebie. Wkrótce również inni zaczynają zgłaszać się po pomoc do Prezesa, który z dumą powtarza, że jest w stanie wszystko załatwić.

Kiepscy na ciężkie czasy…..

Czasy mamy doprawdy nieciekawe, żeby nie napisać. że jest coraz gorzej. Chamstwo i pospólstwo zalewa Nasz Kraj i domy rodzinne. Coraz cięższa sytuacja polityczna i społeczna odbija się na znacznej części Polaków. Wyjątki walczą z beznadzieją i stagnacją  oraz bezbożnością  i  upadkiem zasad moralnych! Tak jest w życiu i tak też jest na ekranie telewizorów, … Czytaj dalej Kiepscy na ciężkie czasy…..

Pięćdziesiąt twarzy Dracza

  Jakiejkolwiek roli by nie dostał Krzysztof Dracz zawsze potrafi sprostać zadaniu. Jego wielowymiarowy talent  już nie raz rozbłysł w serialu Świat Według Kiepskich.  Potrafi doskonale zagrać nawiedzonego głupka („Głupi Piotruś”) , albo gorącego tancerza -geja